Bize Ulaşın
0 850 241 11 02

3d Baskı Hizmeti

3d Baskı Hizmeti

bbc-creatorxl-fuar23d Baskı veya diğer adıyla 3d print hizmeti günümüzde özellikle kalıp veya nihayi ürün çıkaran firmalar için hızlı prototipleme adına olmazsa olmaz olan bir hizmettir. İmal edilecek ürünün prototip olarak ele alınması ve reel olarak değerlendirilmesi açısından oldukça avantaj getiren bu hizmet BBC teknoloji tarafından size uyun fiyat koşulları ile verilmektedir. Kendi imalatı olan CreatorXL ile pla, abs vs. malzemelerden dilediğiniz ebatta 3d baskı hizmeti alabilirsiniz. Filamentlerimiz yine kendi imalatımız olup 1. kalite olarak üretilmekte ve 3d baskı sonuçlarıda bu ölçüde kalitesi artmaktadır.BBC-MulltiMaker Big

3d Print işlemlerimiz 100 mikrona kadar hassasiyet göstermekte ve çok ufak bir işlemle mastar olarak kullanılabilmektedirler. Çoklu montajlı ürünlerde de aynı hassiyette üretim yapılmakta olup sorunsuz olarak parçalar birbirleri ile çalışmaktadır. Printerlarımız kendi imalatımız olduğu için 3d baskı işlemi konusunda oldukça deneyimliyiz. Kaliteli bir çıktı almanın tüm püf noktalarına hakim olan uzman kadromuz ile BBC 3d Print Hizmetleri olarak size çözüm ortağı olmayı umud ediyoruz.

Firmamız Gebze Tübitak araştırma bölgesindedir sizleri de yerimize bekliyoruz. İletişim kısmındaki forumdan veya aşağıdaki yorum kısmından siparişlerinizi bize iletebilirsiniz.

Etiketler: 3d Baskı Hizmeti, 3d baskı, 3d print hizmeti, ucuz 3d baskı, uygun fiyata 3d baskı.